PTTK O/ BUSKO

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ KRAJOZNAWCZĄ

SANOK

NIEDZIELA 27 LISTOPADA 2016 R.

Zbiórka: niedziela 27.11.2016 r., godz. 5.30 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna

- przejazd do Sanoka

- zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Budownictwa Ludowego (skansenu) w Sanoku

- zwiedzanie Muzeum Historycznego – Galeria Beksińskiego

- zwiedzanie starego miasta, obiad

Powrót do Buska: ok. godz. 20:00

Koszty obejmują przejazd, bilety wstępu do Galerii, przewodnik po skansenie:

60 zł/os - członkowie PTTK Busko, 70 zł/os – niezrzeszeni.

Ze względu na konieczność rezerwacji biletów wstępu, zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do środy 23.11., godz. 12:00.

Wpłaty w czwartek na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 18.00 – 19.00.

Osoby zgłoszone, które nie dokonają wpłaty do czwartku do godz. 19.00 zostają wykreślone z listy uczestników.

Kierownik wycieczki: Włodzimierz Marchewka.