KOŁO MIEJSKIE PTTK O/ BUSKO-ZDRÓJ

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ KRAJOZNAWCZĄ

LUBLIN

16 lutego 2020 r.

Zbiórka: niedziela 16 lutego  2020 r. godz. 6:00 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna

W programie wycieczki:

Zwiedzanie Lublina z przewodnikiem PTTK Lublin (4 godz.) w tym:

• Plac Zamkowy
  • Zamek Lubelski - Kaplica Trójcy Świętej (zew.), Baszta (zew.)
  • Brama Grodzka
  • Plac po Farze
  • Trybunał Koronny wraz z kamienicami Starego Miasta
  • Bazylika oo. Dominikanów - opłata dobrowolna
  • Archikatedra Lubelska (zew.)
  • Trasa Podziemna Browaru Perła wraz z degustacją,

Osoby nie zainteresowane zwiedzaniem Podziemia Browaru  będą mogły kontynuować zwiedzanie z przewodnikiem do 4 h – Krakowskie Przedmieście, Plac Litewski.

Powrót do Buska-Zdroju ok. godz. 22:00.

Koszty:

- członkowie PTTK Busko-Zdrój – 80 zł/os.

- pozostali 90 zł/os.

W kosztach zawarte są: przejazd, opłaty parkingowe, usługa przewodnicka PTTK Lublin.

-  dodatkowo wejście do Podziemi Browaru Perła 10 zł/osoby/cegiełka

Zgłoszenia e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do środy 5 lutego do godz. 15.00.

Przy zgłoszeniach prosimy o podawanie imienia i nazwiska osoby chętnej do wyjazdu wraz z numerem telefonu kontaktowego – pierwszeństwo mają członkowie PTTK O/Busko-Zdrój.

W zgłoszeniu prosimy zaznaczać opcje z wejściem do Podziemi Browaru Perła lub nie.

Wpłaty ze względu na konieczność rezerwacji - w czwartek 6 lutego na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 18.00 – 19.00.

Osoby zgłoszone, które nie dokonają wpłaty do czwartku 6 lutego do godz. 19.00 zostają wykreślone z listy uczestników.

Uwaga: wycieczka odbędzie się przy minimum 25 osobach – ilość miejsc ograniczona.

Kierownik wycieczki: Włodzimierz Marchewka